Helaas, deze voorstelling is afgelopen.
De voorstelling waar je naar zocht speelt niet meer in de theaters.
Beperkt Houdbaar – Andries Tunru en Stefan Hendrikx
Met hilarische sketches, acrobatische hoogstandjes en volledig op dat moment bedachte musicalnummers, doen Stefan en Andries waar ze steengoed in zijn: improviseren! Het duo werd niet voor niets in 2018 én 2019 Nederlands Kampioen Improvisatietheater.
Twee acteurs, één muzikant, geen script. Improvisatietheater zó virtuoos dat je ’t moet zien om te geloven. Na het -twee jaar op rij- winnen van het NK Improvisatietheater en hun succesvolle theatertour De Première bouwde improvisatieduo Beperkt Houdbaar in korte tijd een ware cultstatus op.
Beperkt Houdbaar
Elke avond beginnen Andries Tunru (finalist De Slimste Mens en winnaar van o.a de Persoonlijkheidsprijs van Cameretten) en Stefan Hendrikx (winnaar Leids Cabaret Festival 2022) weer met absoluut niks. Een blanco canvas waarop zij, geïnspireerd door verhalen uit het publiek, een compleet universum ontvouwen. Met de spannendste personages, de scherpste grappen en muzikaal omlijst door multi-instrumentalist Joep Hullegie. Niets ligt vast en alles kan. De meest verrassende voorstelling van het jaar!
Stefan en Andries
Stefan Hendrikx studeerde af aan de Koningstheateracademie in Den Bosch én aan de toneelschool in Arnhem. Stefan improviseert er sindsdien op flink los als cabaretier en speelde theatervoorstellingen bij STIP producties, het ITS Festival, De Warme Winkel en Theater WEI i.s.m. Theater Gnaffel. Ook Andries studeerde af aan de Koningstheateracademie en won al verschillende cabaretprijzen. Wat te denken van de persoonlijkheidsprijs bij Cameretten, de publieksprijs op het Groninger Studenten Cabaret Festival en de jury- én publieksprijs op het Amsterdams Studenten Cabaret Festival. En als laatste; de muzikale ondersteuning van Joep Hullegie. Joep studeerde aan het Brabants Conservatorium te Tilburg. Hij speelt bij vele theatergezelschappen en is bovenal een veelgevraagd begeleider voor improvisatietheater.
Leuk om te lezen
Theater tickets bestellen?
Telefonische klantenservice.
Weet waar je koopt keurmerk.
Veilig betalen en bezorgen.
THEATERNIEUWS
NIEUWS VOORSTELLINGEN
Repetities familiemusical Efteling vertelt… Baron 1898 van start
Musical CATS keert terug naar Amsterdam: vier weken in DeLaMar
William Spaaij toegevoegd aan cast van & JULIET als alternate Shakespeare
Harry Potter en het Vervloekte Kind bekroond met 3x Diamanten Ticket voor 300.000 tickets
Dit zijn de winnaars van de VSCD Cabaretprijzen 2026
LEES OOK
West side story verhaal uitleg: liefde en rivaliteit in New york
Welke beste theaters in utrecht: complete gids helpt je kiezen?
Mag je eten en drinken meenemen naar het theater? tips voor bezoekers
Beste websites om theater tickets te kopen voor elk seizoen
Hoe vroeg moet je aanwezig zijn bij een theatervoorstelling
BOEK EEN THEATER
Een zakelijke bijeenkomst met veel mensen? Voor uw congres, personeelsfeest of vergadering. Boek een theater!


