Nasrdin Dchar gaat weer toeren!

Simone Kleinsma terug in de theaters

Nasrdin Dchar gaat vanaf januari 2026 toeren met zijn nieuwe voorstelling Wat als…

Het is vijf jaar geleden dat Nasrdin Dchar een nieuwe voorstelling maakte – maar gelukkig is hij terug. Na vier succesvolle solovoorstellingen gaat Nasrdin met Wat als… opnieuw een stap verder.

Samen met zijn vaste regisseur Floris van Delft neemt hij het publiek mee in een wervelende rollercoaster van gedachten, emoties en ideeën – en houdt daarbij niet alleen zichzelf, maar ook de zaal een confronterende spiegel voor.

Iedereen is bang, maar bij Nasrdin gaat het net een stapje verder. Dat laat hij niet vaak merken, maar ondertussen schiet het ene na het andere doemscenario door zijn hoofd. Over zijn eigen gezondheid, over de toekomst van de wereld, maar ook over kleine dingen als de vruchtenhagel die hij net gekocht heeft in de supermarkt.

Wat als…

In Wat als… neemt Dchar het publiek mee op een soms hilarische en soms beklemmende reis door het spookhuis in zijn hoofd. Want waar moeten we echt bang voor zijn en wat komt heus wel goed?
Wat als… gaat op zaterdag 14 februari 2026 in première in De Kleine Komedie.

Zie de volledige speellijst op www.nasrdinspeelt.nl

Credits: Spel: Nasrdin Dchar / Tekst: Nasrdin Dchar en Floris van Delft / Regie: Floris van Delft / Decor: Robin Vogel / Licht: Jantje Geldof / Beeld: Benning & Gladkova

Leuk om te lezen