De Proefkeuken en de WC van Tijd: nieuwe familievoorstelling van Pieter Hulst en Willem Voogd

De Proefkeuken terug in het theater met een nieuwe voorstelling

Vanaf 25 september is De Proefkeuken en de WC van Tijd door het hele land te zien. In hun nieuwe voorstelling reizen Pieter Hulst en Willem Voogd in een episch avontuur door de tijd om De Proefkeuken te redden van de ondergang. Na het overweldigende succes van De Proefkeuken Theatershow zijn Pieter Hulst en Willem Voogd terug in het theater met een nieuwe voorstelling. De Proefkeuken en de WC van Tijd gaat over tijdreizen en de uitvinding van het wc-papier. De voorstelling wordt een spectaculaire en drolkomische familievoorstelling gebaseerd op de gelijknamige VPRO-televisieserie.

‘De tijd vliegt, maar wij zijn de piloten’ – Pieter Hulst

In hun strijd voor hoogwaardig entertainment voor kinderen (en hun ouders) maken Pieter Hulst en Willem Voogd al elf seizoenen lang met veel plezier De Proefkeuken. In hun theatervoorstellingen gaan ze hiermee door – en willen ze bewijzen dat toneel niet saai óf plat hoeft te zijn. Of, zoals de Volkskrant het schreef: “weerbarstig, eigenzinnig en educatief jeugdtheater in de leukste zin van het woord”.In De Proefkeuken en de WC van Tijd dreigt De Proefkeuken voorgoed te verdwijnen. Maar Pieter en Willem geven zich niet zomaar gewonnen. Op zoek naar die ene briljante uitvinding gaan ze op reis door de tijd en komen terecht bij de Romeinen. Daar beleven ze een drolkomisch avontuur vol schijtlollige humor en retegoeie grappen. Lukt het ze om voor het einde van de voorstelling De Proefkeuken te redden?

Willem Voogd – ‘Dit wordt mijn beste drol ooit!’

De mens is het enige dier dat besef heeft van tijd en mentaal kan tijdreizen. Daardoor kan de mens zien wat de consequenties zijn van handelingen in de toekomst én het verleden. Dit concept vormt de basis voor de voorstelling – waarin Pieter en Willem worstelen met de tijd. Hoe ga je met de tijd om? Voor je het weet breng je je leven lang door met heimwee naar het verleden, klagen over het heden en zorgen maken over de toekomst.De Proefkeuken en de WC van Tijd van Pieter Hulst en Willem Voogd gaat op zaterdag 10 oktober in premiere in de Leidse Schouwburg. Daarna toert de voorstelling tot eind februari door het hele land. De regie is in handen van Jan Hulst, in de voorstelling worden Pieter en Willem bijgestaan door Whitney Sawyer en Eefje Kruijtzer.

Meer info en de volledige speellijst is te vinden op proefkeukentheater.nl.

Bron: De Avondwinkel Producties

Leuk om te lezen

Op Theaters in Nederland vindt u een uitgebreid overzicht van alle musicalvoorstellingen die momenteel in het land te zien zijn. Je kunt direct tickets kopen voor een breed scala aan producties, van klassieke stukken tot hedendaagse hits. Elke voorstelling is voorzien van een korte beschrijving en een directe link voor ticketverkoop.

Weet waar je koopt!

Wij benadrukken het belang van het kopen van tickets via betrouwbare bronnen. Onder het motto "Weet waar je koopt, koop je tickets via het theater", het is namelijk belangrijk dat u alleen tickets koopt van websites die betrouwbaar zijn. Let daarbij goed op de beveiligde omgeving. Koopt u tickets via een andere website dan kunt u bij de ingang alsnog geweigerd worden.