Meester Hidde rapt jongeren door coronadepressie op Blue Monday
Meester Hidde Nuijten, de eerste rappende docent van Nederland, ‘vaccineert’ jongeren met positiviteit op de meest depressieve dag van het jaar. Tijdens de Bright Monday Show die hij presenteert geven BN’ers, waaronder Dolf Jansen, olympische sporters zoals Mark Tuitert en bekende influencers, jongeren energie met muziek, humor en tips om positief te blijven.
De Bright Monday Show wordt gehouden en live gestreamd op maandagavond 17 januari vanuit het Posttheater in Arnhem. Het is een vrijwillig initiatief van oud-psychiater Bram Bakker, die samen met vrijwilligers jongeren een steuntje in de rug wil bieden in deze moeilijke tijd.
Geen Blue maar Bright
Bijna de helft van jongeren tussen de 12 en 25 jaar ervaart mentale gevolgen van de coronacrisis. Ze zijn bang voor het virus, hebben depressieve gedachten over de toekomst en/of voelen zich eenzaam. “We maken van Blue Monday dit jaar Bright Monday”, aldus Bakker. “Jongeren hebben het al zwaar genoeg. De meest depressieve dag van het jaar verandert daarom in de meest sprankelende en inspirende dag”.
Meester Hidde
Meester Hidde heeft als aardrijkskundeleraar en influencer op social media dagelijks te maken met jongeren die leven met sociale achterstanden, mede uitvergroot door corona. “Ik kan afleiding bieden, een luisterend oor zijn en samen met jongeren creatief bezig zijn om de zinnen te verzetten. Met de Bright Monday Show bereiken we samen met artiesten en influencers een nog veel groter aantal jongeren.”
Gratis livestream
De gratis livestream van Bright Monday Show start op maandagavond 17 januari om 20.30 uur vanuit het Posttheater in Arnhem. Kijk voor meer informatie op deze website.
Leuk om te lezen
TOP 5 KINDERVOORSTELLINGEN
THEATERNIEUWS
NIEUWS VOORSTELLINGEN
Alex Klaasen kondigt laatste speelreeks Stoornis of my Life aan
Djumbala! van Oorkaan brengt Afro-Curaçaose muziek naar nieuwe generatie
De Proefkeuken en de WC van Tijd: nieuwe familievoorstelling van Pieter Hulst en Willem Voogd
RATATATATA! brengt cabaret- en theatertoppers samen in nieuwe komedie over de jaren twintig
K3 komt met gloednieuwe theatershow K3 Superhelden vanaf februari 2027
LEES OOK
Beste plekken op balkon vs zaal: wat kies je en waarom maakt het uit?
Verschil tussen rang 1, 2 en 3 in theaters: wat betaal je?
Wat gebeurt er als je te laat komt bij een voorstelling en wat
Hoe werkt pauze in het theater en waarom is het belangrijk?
Beste theaters met horeca en bar voor een complete avond uit
BOEK EEN THEATER
Een zakelijke bijeenkomst met veel mensen? Voor uw congres, personeelsfeest of vergadering. Boek een theater!


