Openluchttheater De Goffert
Steinweglaan 2 | 6532 AE Nijmegen| Google maps

Beleef kunst, cultuur of een zomers feest in de buitenlucht. Geniet tussen het groen van de sfeer op deze bijzondere locatie.
Openluchttheater De Goffert
Openluchttheater de Goffert ligt ingebed in de prachtige omgeving van het 80 hectare grote Goffertpark. Het theater heeft een tribune met 900 zitplaatsen en mag 1500 mensen toelaten. Het podium en een (beperkt) deel van de zitplaatsen zijn voorzien van een sfeervolle overkapping.
Het theater is te bereiken via een voetpad vanaf de rotonde aan het eind van de Steinweglaan. Een goede parkeergelegenheid is het ruime parkeerterrein van het nabijgelegen Goffertstadion. Fietsen kunnen vlak bij de ingang (onbewaakt) worden gestald. Het terrein is in voor rolstoelers toegankelijk: er is een mindervalidentoilet en er is een lift naar de omloop boven de tribunes.
Het openluchttheater wordt sinds 2010 beheerd door Poppodium Doornroosje.
Agenda Openluchttheater De Goffert
Beleef kunst, cultuur of een zomers feest in de buitenlucht. Geniet tussen het groen van de sfeer op deze bijzondere locatie.
Contactgegevens Openluchttheater De Goffert
Steinweglaan 2
6532 AE Nijmegen
Telefoon: 024 355 4243
Leuk om te lezen
BOEK EEN THEATER
Een zakelijke bijeenkomst met veel mensen? Voor uw congres, personeelsfeest of vergadering. Boek een theater!